O nas

Współpracując z wieloma sprawdzonymi dostawcami dysponujemy nowoczesną flotą o najwyższym standardzie bezpieczeństwa i wygody: samochody osobowe, minivany i minibusy oraz mikrobusy i autokary.

Nasz zespół to: anglojęzyczni kierowcy, elegancko ubrani i kulturalni, zawsze gotowi do dyspozycji i przede wszystkim posiadający doświadczenie zawodowe. Nasi kierowcy przechodzą szkolenia z bezpiecznej jazdy, dzięki czemu możemy zapewniać usługi na jak najwyższym poziomie.

Dostępność

Jesteśmy do twojej dyspozycji przez 24 godz, 7 dni w tygodniu przez cały rok.

Nasza flota

Zarządzamy nowoczesną flotą różnych pojazdów spełniające wszelkie niezbędne standardy bezpieczeństwa. Nasze pojazdy nieoznakowane, wyposażone są różnego rodzaju systemy zapewniające bezpieczeństwo podczas podróży, regulowane fotele oraz klimatyzację:
Sedany dla max 3 osób, Minivany dla max 7 osób, Minibusy dla max 22 osób, Miniautokary dla max 34 osób, Autokary dla max 49 osób

REZERWACJA

Rezerwacja transferu jest szybka i łatwa: może jej dokonać za pomocą formularza na pierwszej stronie lub wysyłając maila. Zawsze otrzymasz potwierdzenie rezerwacji i wszelkie niezbędne dodatkowe informacje

CENY

Nasze ceny są policzone za transfer za pojazd, a nie za osobę. Płacąc za usługę, nie ma żadnych kosztów dodatkowych. Wszelkie opłaty związane opłatami drogowymi są już zawarte w cenie.

PŁATNOŚCI

Płatność przelewem na nasze konto, ale także można zapłacić za usługę bezpośrednio kierowcy.

MONITORING LOTÓW

Wszystkie loty są monitorowane przez nas, dzięki czemu możemy na bieżąco aktualizować czas przybycia lotu uwzględniając opóźnienia.

MIEJSCE SPOTKANIA

Nasz kierowca będzie czekać na ciebie w hallu przylotów lotniska wraz z tabliczką z twoim imieniem i nazwiskiem. On pomoże z bagażem oraz zaprowadzi do pojazdu. Przy większej ilości gości przybywających proponujemy assistance na lotnisku, która pomoże gościom przy transferze.

FOTELIK DLA DZIECKA

Jeśli potrzebujesz fotelika dziecięcego wystarczy ze nas o tym poinformujesz, a nasz kierowca będzie go mieć ze soba.

WIELKIE BAGAŻE

Jeśli będziesz podróżować z niewymiarowym bagażem (np. narty lub instrument muzyczny) prosimy o informację wcześniej, abyśmy mogli przygotować przyczepkę, która bezpiecznie pomieści przedmiot.